EYYC 2015 se blíží

  • Zveřejněno: 15 February 2015
  • Autor: Daniel Konečný

Již šestý ročník mistrovství Evropy v yoyování (a samozřejmě také káčování) se uskuteční tento rok poprvé v Polsku, konkrétně v Krakově. Od 5. do 7. března bude Stara Zajezdnia ve středu jednoho z nejkrásnějších polských měst praskat pod náporem yoyerů a káčerů z celé Evropy.

Tentokrát bude Spintop divize pod novými pravidly, která jsme dali dohromady společně s Jorgem Alcozem. Jednoduše řečeno, každý hráč hodí 3 comba, z toho se budou počítat 2 nejlepší a hráč s nejvyšším počtem bodů vyhrává. Každé combo je omezeno na 90 sekund, počítají se kladné body a za každý pád káči na zem 3 záporné. Kompletní pravidla najdete na oficiálních stránkách spolu s dalšími užitečnými informacemi.

Dnes končí druhé registrační období, tak neváhejte a pojďte porovnat síly s ostatními káčery za ještě stále rozumnou cenu, 3. období pak končí 26. února a poté už bude startovné za slušné peníze. Všechny registrované účastníky Spintop divize najdete zde a novinky ohledně organizace nejdříve zjistíte na Facebookové události. Počítáme, že bude i live stream, takže pokud nebudete přímo v Krakově, tak můžete sledovat přímý přenos v pátek 6. března 11:45, odkaz doplníme jakmile bude zveřejněný.