Další tombola na podporu ITSA

Za dobu existence ITSA se jedná už o třetí online tombolu. Princip je jednoduchý, stačí zaslat na Paypal účet ITSA (treasurer@spintops.org) 10$ (asi 250 Kč, platbu lze provést i kartou bez Paypal účtu), čímž automaticky získáváte jeden lístek do tomboly. Samozřejmě je možné koupit lístků i víc. K dispozici je celkem 50 lístků a tombola bude ukončena po jejich vyčerpání nebo 5. června 17:00 našeho času (GMT +02), kdy proběhne losování. Výherci jsou vybrání dle vylosovaných čísel ve hře Texas Pick-3, kterou můžete online sledovat zde.

Ceny jsou následující:

1) 3" káča vytisklá na 3D tiskárně od uživatele jmadrigal:

2) Historická kolekce Duncan nášivek (patchů) a trickbook z let 1960 - 1670 věnované přímo od ta0:

3) Kolekce 13 LEGO káč různých tvarů a velikostí spolu s dalšími součástkami na jejich modifikaci od Jeremyho (včetně instruktážního videa):

4) Strojek na vyrábění stringů od Neffa

Výherce, který bude vylosován jako první si jako první vybere cenu, dále si vybírá druhý atd. Takže neváhejte podpořit Mezinárodní spintop asociaci a káčování obecně a zúčastněte se taky! Ceny jsou podle mě luxusní a šance na výhru relativně vysoká. Podrobnější informace v příslušném tématu na fóru.

Jakub Konečný

Jakub Konečný
S bráchou Danem už se docela dlouho věnujeme freestylovému káčování a chtěli bychom ho prostřednictvím webu přiblížit i ostatním.

Nova Varka Japonskych Triku

S Japonskou káčou koma lze dosáhnout různých úrovní, nazývaných Kyu a Dan (podobně jako v bojových uměních nebo třeba s kendamou). Jeliko...… Pokračování

Japanese Koma Contest 2019

Zveřejněno September 15, 2019

World Spintop Contest 2019

Zveřejněno August 11, 2019