CZ: Další trik se smyčkou z provázku!

EN: Another string-loop trick!


CZ: Další z ne příliš častých káčerských konceptů je využití smyčky místo provázku a nových triků můžeš vymyslet nespočet!

EN: Another spintop concept that is not used often, is using a loop instead of a normal string. New tricks to come in the future!


Za dobu existence ITSA se jedná už o třetí online tombolu. Princip je jednoduchý, stačí zaslat na Paypal účet ITSA (treasurer@spintops.org) 10$ (asi 250 Kč, platbu lze provést i kartou bez Paypal účtu), čímž automaticky získáváte jeden lístek do tomboly. Samozřejmě je možné koupit lístků i víc. K dispozici je celkem 50 lístků a tombola bude ukončena po jejich vyčerpání nebo 5. června 17:00 našeho času (GMT +02), kdy proběhne losování. Výherci jsou vybrání dle vylosovaných čísel ve hře Texas Pick-3, kterou můžete online sledovat zde.

Ceny jsou následující:

1) 3" káča vytisklá na 3D tiskárně od uživatele jmadrigal:

2) Historická kolekce Duncan nášivek (patchů) a trickbook z let 1960 - 1670 věnované přímo od ta0:

3) Kolekce 13 LEGO káč různých tvarů a velikostí spolu s dalšími součástkami na jejich modifikaci od Jeremyho (včetně instruktážního videa):

4) Strojek na vyrábění stringů od Neffa

Výherce, který bude vylosován jako první si jako první vybere cenu, dále si vybírá druhý atd. Takže neváhejte podpořit Mezinárodní spintop asociaci a káčování obecně a zúčastněte se taky! Ceny jsou podle mě luxusní a šance na výhru relativně vysoká. Podrobnější informace v příslušném tématu na fóru.

CZ: U TOTW s číslem 68 se trochu protáhneš!

EN: You’ll stretch yourself doing the TOTW #68!


CZ: Zpříjemni si pondělí naučením nového triku!

EN: Make your Monday better by learning a new trick!


O gasingu už jsme na webu psali. Teď se můžete podívat na video, jak se takovéto káči vyrábí a kolik práce dá vyrobit tlustý string na velkou káču. Video je z Indonézského ostrova Lombok.

CZ: Výtah kolem krku, ale pozor na zuby.

EN: Elevator around the neck, but watch out for your teeth.


CZ: Jsi připraven posunout tvoje regenerační triky zase o úroveň výš?

EN: Ready to step up your rollercoaster game?


CZ: Suns v několika varinatách.
EN: Suns with few variations.

CZ: Short Circuit s menším přídavkem.

EN: Short Circuit with a little bit of extension.